Заміри металопластикових вікон

Замір пластикових вікон, вироблений досвідченими майстрами, - це запорука того, що придбане вікно, в підсумку, ідеально впишеться в розміри віконного отвору, зможе прослужити Вам не один рік і навіть десяток років.

 

Природно, замір віконного отвору можна зробити і самостійно: здавалося б, у чому тут можуть бути складності? Багато хто так і надходять, звертаючись до виробника вікон вже з «готовими» розмірами майбутнього вікна. І, в результаті, при його установці виявляється, що розміри були зняті неправильно і монтаж віконного блоку неможливий в принципі або неможливий без додаткових робіт (розширення віконного отвору і так далі). Чому так відбувається?

 

Справа в тому, що монтаж пластикових вікон являє собою досить таки складний процес, а завмер віконного отвору включає в себе безліч нюансів. Наприклад, мало хто знає, що заміри, в більшості випадків, необхідно виробляти не з боку житлової кімнати, а з боку вулиці.

 

Якщо Вас також, як і багатьох у Волинській  області, цікавлять пластикові вікна, послуги підприємства «Ваш вибір» будуть для Вас як можна до речні. У числі іншого, ми пропонуємо абсолютно безкоштовний і оперативний завмер пластикових вікон.

 

Фахівці компанії «Ваш вибір» проконсультують Вас з усіх питань придбання та встановлення вікон ПВХ, дадуть рекомендації по вибору профілю та склопакетів, інших нюансів.

 

Сьогодні ми раді запропонувати всім своїм клієнтам унікальний для Луцька асортимент профілю ПВХ для виготовлення пластикових вікон, від економ-варіантів, до профілю класу А, що відповідає максимальним вимогам в області звуко-і теплоізоляції, безпеки та екологічності.