Заміна склопакетів

     На жаль, бувають неприємні випадки, коли доводиться зробити сумний висновок, що заміна склопакетів необхідна. У яких же випадках ми не зможемо зробити ремонт склопакетів самостійно?
     Головна проблема, яка вимагає втручання професіоналів - це тріщина на склопакеті. На жаль, вікно може дати тріщину, не тільки через удар або іншого фізичного впливу. Скло є крихким матеріалом, тому, навіть вплив великої різниці температур, може призвести до виникнення термічних напруг у склі, що в свою чергу призведе до розтріскування скла. Якщо Ваше вікно дало тріщину, то єдиний спосіб його полагодити - це замінити склопакет. Навіть якщо тріщина тільки на одному склі двокамерного склопакета, то все одно, міняти доведеться весь склопакет. Це обумовлено тим, що в процесі складання склопакетів між шибами створюється спеціальна герметична повітряна камера, яка порушується при пошкодженні будь-якої із шиб. Окремо купити склопакет Ви зможете в компанії, яка постачала Вам готові пластикові вікна.
     Так само не підлягає ремонту склопакет, герметичність якого порушена. В даній ситуації Ви будете спостерігати запотівання скла усередині склопакета. Якщо ж скло запотіває усередині приміщення, то це говорить про неправильність налаштування вентиляції в приміщенні. Щоб уникнути цієї проблеми можна періодично відкривати вікно і провітрювати приміщення.