Монтаж металопластикових вікон

Установка металопластикових вікон - це комплекс монтажних робіт, які полягають в установці віконного блоку в отвір будівлі з виконанням за стандартом ізоляційного монтажного шва, з пристроєм відкосів, з установкою зовнішнього зливу і підвіконної дошки.

Основні операції по установці металопластикових вікон:

 

1. Підготовка стінового прорізу: вирівнювання поверхонь отвору і, як правило, в будівлях з холодними стінами (цегляні або керамзитобетонні) внутрішні скоси необхідно утеплювати.

 

2. Кріплення та фіксація коробки металопластикового вікна: кріплення повинне бути по всім сторонам периметра, фіксація на несучі колодки.

 

3. Конструкція монтажного шва: зовні - паропроникна саморозширююча ущільнююча стрічка (ПСУЛ), між коробкою і стіною - якісна монтажна піна, зсередини - пароізоляційний шар, краще, якщо він буде виконаний пароізоляційною стрічкою.

 

4. Якість застосовуваних матеріалів при установці металопластикових вікон підтверджує наявність сертифікатів відповідності та гігієнічних висновків санепіднагляду.

 

Наша компанія займається установкою пластикових вікон в Луцьку  за європейською системою 3-шарової ізоляції монтажного вузла.