Установка підвіконня і відливу

 Підвіконня і відлив можна замовити в тій же віконної компанії, а можна купити в будь-якому будівельному супермаркеті чи на ринку, а вдома вирізати за розмірами болгаркою. Розміри потрібно знімати зовні і всередині дуже ретельно.

Відплив кріплять таким чином. Відплив вставляють в спеціальний паз в нижній частині профілю і прикручують шурупами 21х3, 9 мм за допомогою шуруповерта. До цього необхідно добре пропеніл щілину між профілем і віконним отвором для уникнення виникнення містків холоду. Після фіксації відливу додатково заповнюють між стіною і відливом щілину монтажною піною, щоб відплив не зміг деренчав при сильному вітрі.

Принцип монтажу підвіконня наступний - його вставляють під нижній профіль вікна, і упирають в підставочний профіль. Так забезпечують його прилягання до профілю знизу вікна. Для більш якісного та повного прилягання вікна і підвіконня створюють амортизаційну подушку. Можна зробити її з пінопласту щільністю 25, який вставляють у декількох місцях вздовж профілю внизу вікна. Додатково обробляють піною зазори між підставочним профілем і стіною, не забувши нанести піну на пінопласт.

Після установки підвіконня він виявиться трохи задертим, через пінопластових подушок. Щоб поставити конструкцію на місце, необхідно покласти на неї рівномірно вантаж, не більше 2-3 кг. Утворену між стіною і підвіконням щілину зашпаровують піною.