Ручка Hoppe Secustik протизламна

 Кожен хоче почуватись безпечно у власному будинку.

Проте згідно зі статистикою:

- кожні 4 хвилини у Європі здійснюється квартирна крадіжка;

- 35% проникнень у висотних будинках та 83% у садибах, здійснюється через вікна та балконні двері.

Популярним способом протизлому є провернення фурнітури ззовні за допомогою викрутки з метою переведення віконної ручки у положення відчинено. Запатентований механізм Hoppe Secustik унеможливлює кримінальне проникнення шляхом впливу на ручку ззовні. Характерний і виразно чутний звук, який виникає при обертанні ручки, схожий на роботу кодового замка сейфа і нагадує, що режим безпеки активовано!

Ручка віконна

Ручка Hoppe Secustik (білий, коричневий, титан, бронза)

Ручка – основний елемент, з яким людина контактує, відкриваючи вікно. ТМ «Вікно Плюс» рада запропонувати своїм клієнтам віконні ручки Hoppe Secustik (Німеччина).

Ідеальна, класична форма ручки робить процес відкривання вікна приємним, а вишуканий зовнішній вигляд додасть вашому вікну ще більше елегантності.

Крім цього, ручка Hoppe Secustik має ще декілька переваг:

Протизламність – механізм продуманий так, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини.

Впевненість і безпека – звуковий сигнал ручки Hoppe Secustik (характерне клацання – схоже на роботу кодового замка сейфа) проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете відчувати себе в безпеці.

Міцність і екологічність – ручка Hoppe Secustik виготовлена зі спеціального сплаву алюмінію і латуні.

Зручність у повсякденному використанні – ручка Hoppe Secustik облаштована спеціально передбаченими під пальці виїмками.