Розсувні міжкімнатні двері.

          Обираючи двері для квартири, будинку чи офісу ми звертаємо увагу на їхній зовнішній вигляд, якість, міцність, але важливу роль відіграє і їх зручність у використанні, адже наше приміщення є не завжди великим, тому важливим є зекономлений кожен сантиметр. Для таких випадків ідеальним варіантом дверних конструкцій будуть розсувні системи. Завдяки їм Ви отримаєте функціональні, надійні, якісні, естетично привабливі, стильні та зручні двері. Вони відмінно гармоніюватимуть в кімнатах чи в офісах виконаних в різних стилях дизайну, займатимуть мало простору, що особливо доречно в дуже малих приміщеннях.

Двері-купе – мабуть найбільш ергономічний варіант. Серед розсувних систем вони є найпопулярніші. Для їх виготовлення використовуються найрізноманітніші матеріали: дерево, ДСП, МДФ, тощо. Окрім того для їх оформлення можуть використовуватися скляні вставки, що неодмінно надасть їм неперевершеного вигляду. Двері-купе кріпляться на спеціальні ролики, завдяки чому вони взагалі не займають простір приміщення.

           Розсувні міжкімнатні двері поділяються на три види: ті, що розсуваються вздовж стіни, ті, що розсуваються прямо в стіну і ті, що виходять у спеціальну нішу вздовж стіни. Якщо розсувні двері виходять в нішу або прямо в стіну, така конструкція планується ще на етапі ремонту квартири. Розсувні міжкімнатні двері можуть відчинятися вручну або автоматично.

Розсувні двері будуть оптимальним варіантом для спальні, дитячої кімнати чи вітальні, але потрібно пам’ятати, що вони не володіють високими показниками звукоізоляції і пропускають запах. Проте вони легкі для встановлення, навіть якщо у Вас вже зроблений ремонт.