Монтаж металопластикових вікон

 

 До віконної рами необхідно закріпити шуруповертом монтажні пластини. З боку відкривання три пластини, і по дві з верхньої частини і глухий сторони. Для зручності монтажу потрібно тимчасово зняти створку-відкривну частину конструкції, вийнявши стопорний штир натисканням на нього вниз.

Бажано, щоб під час монтажу хтось міг притримувати вікно.

Далі віконну раму вставляють у проріз і вирівнюють його по всіх напрямах і площинах. На цьому етапі стануть в нагоді заготовлені дерев'яні бруски, які потрібно підкласти під профіль вікна. Головне - вирівняти вікно по горизонталі. Як тільки рама буде виставлена, її кріплять дюбелями і запінюють. Потрібно намагатися, щоб при кріпленні фіксуюча пластина не потягнула вікно в бік. Щоб це не сталося, потрібно заздалегідь обстукати пластину молотком для щільного прилягання до стіни.

Після механічного монтажу кріпильними елементами вікно ретельно запінюють. Слід пам'ятати, що якщо встановлюється віконна конструкція без внутрішнього імпоста, то необхідно застосовувати піну c низьким розширенням, щоб під час висихання вона здавлювала вертикальні профілі. Для продовження робіт потрібно дати піні затвердіти.